середа, 12 вересня 2012 р.

Опір цензурі – робімо це професійно у Тернополі


Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки міжнародної організації Міжнародна підтримка медіа (IMS) запрошують редакторів та журналістів усіх типів ЗМІ з  Тернополя, Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Луцька та Рівного взяти участь в одноденному тренінгу «Опір цензурі – робімо це професійно!», який відбудеться в Тернополі 27 вересня 2012 року.

На цьому тренінгу Ви зможете знайти відповіді на такі запитання:   
·         Де проходить межа між «редакційною політикою» та «цензурою» в ЗМІ?
·         Як грамотно застосовувати норми законодавства під час роботи над політичними  матеріалами?
·         Як правильно протидіяти цензурі й подавати аудиторії суспільно-важливу інформацію?
·         Як журналісту в умовах тиску залишитися неушкодженим і зберегти роботу, але не зраджувати своїм цінностям і принципам?
Тренери:
Павло Моісеєв - Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна», Голова  Громадської ради при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, фаховий медіа-юрист, співавтор багатьох законопроектів в галузі медіа.
Павло Новіков - журналіст, редактор та медіа-експерт; головний режисер та куратор служби новин Нового каналу (2006-2011), власкор ВВС-Russian в Україні (2006-2011).
Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, 7.
Час проведення: з 10:00 до 18:00. Реєстрація учасників з 9:30.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам забезпечують:
-          харчування (кава-паузи та обід);
-         компенсацію проїзду за наявності оригіналів квитків (для учасників з інших міст).

Умови участі:  
Для участі у тренінгу необхідно до 18:00 20 вересня заповнити та надіслати ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ на сайті www.internews.ua, або зареєструватися за телефоном (044)458-44-40, 501-92-03, моб.063-433-90-44 (Вікторія Козир). 
Підтвердження участі у тренінгу буде надіслано відібраним учасникам 21 вересня. Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови в участі.
Довідка! «Опір цензурі – робімо це професійно!» – це серія одноденних тренінгів, яка охопить усі регіони України й триватиме протягом вересня.
Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись до координатора тренінгу Вікторії Козир за тел.(044)458-44-40, 063-433-90-44, або написавши на e-mail: event@internews.ua.
Тренінг організовано за підтримки міжнародної організації Міжнародна підтримка медіа (International Media Support, IMS).

Немає коментарів:

Дописати коментар