вівторок, 20 листопада 2012 р.

Дорожники погрожують акціями протесту


Три місяці боргують зарплату працівникам служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Робітники погрожують акціями протесту, якщо їм не виплатять борги.

Востаннє працівники, які обслуговують та будують дороги на Тернопільщині, отримували зарплату у липні. Про це повідомляє сайт Реально.


«Ми виходимо на роботу щодня. Гроші на ремонти доріг виділяють, але ми ні копійки не отримуємо за свою роботу. У нас є сім’ї, діти, які хочуть їсти. Ми вже готові їхати до Києва, щоб на нашу проблему звернули увагу», – кажуть шляховики.
Після розмови з керівництвом Державного підприємства «Тернопільський облавтодор», якому працівники напередодні підготували відповідне звернення (і яке, до речі, побоялося відкритого пікету перед адмінбудівлею «Облавтодору», тож поквапно запросило пікетувальників до актової зали), дорожники підписали аналогічне звернення на ім’я голови Державного агентства автомобільних доріг України Володимира Демішкана.
Пропонуємо текст згаданого звернення:
Голові Державного агентства
автомобільних доріг України
Демішкану В.Ф.
Начальнику Служби автомобільних доріг
у Тернопільській області
Гнатіву М.Я.
Директору ДП «Тернопільський облавтодор»
ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України»
Гаврилюку В.Ф.
Голові Об’єднаної профспілки працівників
дорожніх господарств Тернопільської області
Липницькому В.А.
19 листопада 2012 року
Звернення
Ми, працівники дорожніх господарств Тернопільської області висловлюємо своє обурення ситуацією, що склалась в організаціях дорожнього комплексу області.
З серпня місяця 2012 року, не зважаючи на виконані нами роботи, ми не отримуємо заробітної плати. У нас відсутні будь-які види преміювання. Відсутнє матеріально-технічне забезпечення нашої діяльності.
Відсутність коштів призводить до неможливості працівниками дорожніх господарств оплатити комунальні послуги, неможливості забезпечувати свої сім’ї, неможливості оплачувати лікування. Ми змушені брати кредити, які невідомо чи оплатимо.
Окрім цього, відсутність фінансового забезпечення нашої діяльності може призвести до зриву виконання комплексу робіт щодо безпеки на автодорогах в зимовий період, що може призвести до підвищеної аварійності.
Профспілкова організація не забезпечує необхідного рівня захисту працівників дорожніх господарств.
Виходячи із наведеного, ми, працівники дорожніх господарств 19 листопада 2012 року проводимо попереджувальний захід.
Ми вимагаємо від Вас негайно звернутись до вищестоящих органів у вирішенні питання щодо виплати заборгованої заробітної плати, виплат за роз’їздний характер робіт, інших виплат. Також вимагаємо забезпечити належну роботу дорожніх господарств області в осінньо-зимовий період.
В разі невиконання вказаних вимог в 10-денний термін ми залишаємо за собою право на масові акції протесту аж до припинення роботи та страйку та відстоювати свої права в судових та правоохоронних органах, а також в міжнародних організаціях.
Працівники дорожніх господарств Тернопільської області

Немає коментарів:

Дописати коментар