неділя, 19 квітня 2015 р.

Підтримай слідчого Музичку!

Друзі! Не можна таким нехтувати! Не часто у нас таке буває! Це та меленька тріщина у злочинній прокуратурі з якої можуть і повинні починатися зміни!:
Слідчий прокуратури подав позов у суд до прокуратури.

Слідчий прокуратури області Музичка Р.І., який розслідував факти фальсифікації стосовно мене кримінальної справи, в знак протесту звільнився із прокуратури та подав позов до суду проти прокуратури області для того щоб відстояти свою людську гідність та професійну позицію.
Прокурор області Гулкевич Ю.Д. видав наказ, яким слідчому оголосив догану за те, що слідчий «без дозволу» прокурора заявив про встановлення факту злочину, який прокуратура всіма силами намагається приховати. Причина приховування в тім, що даний злочин, вчинений організованою групою в яку входять прокурори Тернопільської області, податківці, судді та експерти, які і далі продовжують фальсифікувати кримінальні справи та приховувати раніше вчинені злочини.
Прошу всіх прийти в суд та підтримати у суді слідчого, який дорожить своєю людською гідністю.
Засідання суду відбудеться завтра, 20 квітня 2015 року о 12 год. 00.хв. в Окружному адміністративному суді за адресою м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 20
Разом ми сила!

Віталій Сороколіт

Немає коментарів:

Дописати коментар