субота, 2 травня 2015 р.

Громада з центром в с. Байківці

костьол в Байківці28 квітня ц.р., під час засідання 56-ої сесії Байковецької сільської ради, якому байківчани надають історичного значення, депутати підтримали рішення про надання згоди на добровільне об′єднання територіальних громад за результатами проведення громадських слухань, які відбулися у будинку культури с. Байківці 23 квітня ц.р.

Відтак, розглянувши пропозицію Байковецького сільського голови Анатолія Кулика щодо добровільного об′єднання територіальних громад, ініційовано добровільне об′єднання з центром у с. Байківці з громадами сіл Дубівці, Ігровиця, Нижній Івачів, Верхній Івачів, Плотича, Чистилів, Гаї Шевченківські, Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці, Смиківці, Гаї Гречинські.
Об′єднану територіальну громаду планують найменувати “Байковецька об′єднана територіальна громада”. Днями у відповідні села будуть спрямовані листи щодо пропозиції добровільного об′єднання та рекомендаціїобрати представника формування спільної робочої групи.
Також під час сесії Байковецький сільський голова анонсував початок ремонтних робіт на кількох дорогах села. Прийнято зміни до бюджету щодо додаткового виділення 100 тис. грн, які в основному вплинуть на підкріплення соціальних виплат. Згідно з внесеними змінами до програми соціально-культурного розвитку – для вихованців сільського дитсадка на 5500 грн куплять іграшки та на 3000 грн придбають подарунки з нагоди випускного у дитячому садку “Метелик” с. Байківці. По шість тис. дев’яносто грн (5 мінімальних заробітних плат) з бюджету Байковецької сільської ради виплатять усім байківчанам, які нині служать у Збройних силах України, учасникам антитерористичної операції на сході України. Запланували і заасфальтувати центральну алею кладовища с. Байківці. Зміни щодо цих сум будуть застосовані за рахунок вільних залишків торішнього бюджету (до прикладу, 100 000 грн. – річний бюджет с. Дубівці), пише Погляд
Для довідки: Ба́йківці — село в Тернопільському районі Тернопільської області. На відстані 5 км від Тернополя. Центр сільради. Адміністративно до села також відносяться хутори Гаї Ходорівські, Гаї Чумакові та Русанівка. Населення становить 1366 осіб (2003). Розташоване на лівому березі річки Гніздечна у центральній частиніТернопільського району. Перша писемна згадка про село 1653 року.
На фото: Костьол в Байківцях

Немає коментарів:

Дописати коментар