понеділок, 4 травня 2015 р.

Тернополяни стали чемпіонами у Словаччині

Тернопільські борці Володимир Рибін та Василь Ільницький стали чемпіонами Міжнародного турніру з вільної боротьби, що проходив минулими віхідними у Словаччині (м.Стара Любовна). У змаганнях брали участь спортсмени з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та України. У більшості своїх суперників наші хлопці виграли технічно або ж положили на туше.
Володимир Рибін у ваговій категорії до 47 кілогамів виграв у срібного призера Даніеля Будики з Ряшова (Польща) з рахунком 7:5. На третьому місті у цій категорії теж польський спортсмен Пшемислав Куборек з Ряшова. Василь Ільницький у ваговій категорії до 53 кілограмів у фіналі зустрівся з словаком Мартіном Хорінекем з Дунайплавби і виграв у нього з рахунком 6:0. Бронзовим  призером у цій категорії став чех Давід Копріва з Вітковіц. Обидва тернопільські спортсмени навчаються зараз у Львівському училищі фізичної культури, поїздку на міжнародні змагання до Словаччині організував  Спортивний клуб імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S». У Словачині тернополян  з приємністю запросили на міжнародні змагання до Чехії, які відбудуться в місті Острава уже в червні. За наявності державного чи міського фінансування, або знайдення спонсорів тернопільська команда зможе взяти участь і у цих змаганнях.