середа, 2 грудня 2015 р.

Едуард Ремезюк відзначений медаллю

Президент України Петро Порошенко нагородив  Едуарда РЕМЕЗЮКА державною нагородорю - медаллю «За військову службу України».
Едуард Ремезюк лікар-хірург, який 13 місяців виконував свій професійний обов"язок у мобільному госпіталі у зоні проведення АТО.

Напередодні Дня Збройних Сил України нагороду в присутності колективу, адміністрації лікарні, начальника відділу охорони здоров"я та медичного забезпечення Ростислава Левчука, заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри та військового комісара Володимира Катинського вручив начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.
– Молодшого сержанта запасу Едуарда Ремезюка нагороджено за особисту мужність, високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, – зазначив полковник медичної служби Іван Гайда.
За його словами Едуард Ремезюк пішов служити добровольцем до 66-го мобільного госпіталю військово-медичного клінічного центру Західного регіону під час третьої хвилі часткової мобілізації. Він виконував свої обов’язки на Донецькому напрямку, у тому числі і в аеропору у той період, коли там йшли найбільш інтенсивні бойові дії.
– На передовій були різні ситуації. Були моменти, коли масово поступали поранені. Не було часу на додаткові методи обстеження. Там на перший план виходять особисті професійні якості лікаря та досвід. Переконаний, що перемога обов’язково буде за нами, – наголосив Едуард Ремезюк.

Немає коментарів:

Дописати коментар