пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Оцінити рівень публічності комунальних підприємств Тернополя

З 17 по 19 червня громадські активісти та журналісти з Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Львова, Хмельницького, Луцька та Рівного вивчали особливості та законодавчу базу функціонування комунальних підприємств, аналізували чинні корупційні схеми та можливість виникнення нових, при їх роботі. Навчання для активістів проводили експерти Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай та Українського національного центру політичних досліджен Іван Лукеря.

Дане навчання відбулось в рамках реалізації проекту “Рейтинг публічності комунальних підприємств” і, власне, стало його першим етапом. Далі активісти з семи міст західної України проводитимуть у своїх містах моніторинг відкритості комунальних підприємств та складатимуть рейтинг публічності комунальних підприємств.

Завершальним етапом буде розробка проекту рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ. Положення розроблятиметься на основі моніторингу та має на меті нівелювати ряд корупційних ризиків, які є у роботі комунальних підприємств.

Оцінити рівень публічності КП своїх міст можуть всі користувачі мережі інтернет, просто зайшовши на сайт www.kprating.info .
На сайті, також, знаходитьця інформація про проект, новини проекту, найцікавіші прицинденти, виявлені в процесі роботи активістами, рейтинги публічності КП та Положення про відкритість КП.
Координатор проекту в місті Тернополі – Ергешов Рустам Султанбекович.

Немає коментарів:

Дописати коментар