понеділок, 20 березня 2017 р.

Коли приходить темрява в Тернопіль

Презентація книжки Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява» (Тернопіль)
Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію трилеру Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява?», що відбудеться 21 березня. Початок – о 18.00.
Від лауреатки конкурсу «Коронація слова», володарки спеціальної премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив.
Усе більш жорстокими та цинічними стають вбивства, які скоює загадковий рівненський маніяк…
Ставши першим, хто опинився на місці злочину, Назар тепер постійно відчуває на собі чийсь холодний погляд. Так, наче дивиться темрява… Хтось стежить за квартирою його коханої Лізи та її молодшої сестри, а слідчий Малашко неначе безсилий щось вдіяти. Це змушує Назара з дівчиною самим узятися за справу. Єдине, що їм відомо, — вбивця все звужує кола, наближаючись до хлопця. Він той, хто зовсім поруч… Інтуїція ніколи ще не підводила Назара, і він відчуває: лише маленьке зусилля – і він зазирне в очі вбивці…
Ксенія Циганчук — сучасна українська письменниця, володарка премії «Коронація слова». Народилась 8-го березня у Рівному. За освітою — викладачка англійської та німецької мов. Друкувалася у рівненських періодичних видання, також її перу належить книжка «Дощ крізь сльози», що побачила світ у видавництві «Азалія». За роман «Коли приходить темрява» Ксенія отримала премію «Коронації слова». Захоплюється спортом, книжками, вивченням іноземних мов, любить подорожувати. Мешкає у Рівному.
Книгарня«Є»: 
м. Тернопіль 
вул. Валова, 5-9. 
Тел.: (0352) 254 459. 
Вхід вільний. 
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Юрій Матевощук

Немає коментарів:

Дописати коментар