четвер, 14 червня 2012 р.

М. Азаров: Кожен міністр повинен вести ефективний діалог з громадянським суспільством


Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечити ефективну роботу Координаційної ради з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».Склад ради буде затверджено під час сьогоднішнього засідання Уряду. Про це Глава Уряду повідомив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів. 


 «Сьогодні Уряд має утворити Координаційну раду з питань реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». До її складу запрошено багато незалежних експертів, представників громадських об’єднань і організацій. Доручаю Секретаріату Кабінету Міністрів забезпечити ефективну роботу цієї Координаційної ради», - сказав Микола Азаров, зазначивши, що попереду ще багато роботи, яка виведе нашу країну на новий рівень відкритості.
Прем’єр-міністр звернув увагу усіх членів Уряду, що ефективна робота кожного міністерства і Кабміну в цілому починається з ефективного діалогу  з громадянським суспільством. «Я особисто щотижня зустрічаюсь з представниками громадських об’єднань для обговорення актуальних питань державної політики і впевнений, що це зобов’язаний робити кожен міністр», - переконаний Микола Азаров.
Глава Уряду повідомив, що завтра планує зустрітись з головами громадських рад при органах виконавчої влади. «Сподіваюсь, що під час відвертого та конструктивного діалогу ми з’ясуємо, які механізми взаємодії органів влади та громадськості є ефективними, а які потребують змін», - зауважив він.
Микола Азаров також нагадав, що Україна нещодавно презентувала свій Національний план дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на всесвітньому форумі в Ріо-де-Жанейро, який визнано одним з найкращих. «Це - цілком заслужене визнання для кожного, хто долучився до розробки цього плану. Уряд і громадськість змогли знайти порозуміння і разом створили кращий документ», - зазначив Глава Уряду.
За його словами, Україна однією з перших підтримала нову глобальну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», яка спрямована на підвищення рівня відкритості та прозорості влади для громадськості.

Немає коментарів:

Дописати коментар