пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

“Україна - країна підприємців”

14 грудня в місті Тернополі (“Подоляни - хол”, вул. Текстильна, 28-ч, поч. реєстрації – 9 30 год.) відбудеться перший регіональний бізнес-форум “Україна - країна підприємців”, який об’єднає понад 200 молодих підприємців і тих, хто лише мріє про власну справу.

Український союз промисловців і підприємців, за підтримки банкірів та місцевої влади прагне показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу.
Учасники форуму отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від спеціалістів з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.

Участь у форумі – безкоштовна.

Реєстрація за посиланням - https://kub.pb.ua/forums/


ПРОГРАМА БІЗНЕС-ФОРУМУ:

1. ВІДКРИТТЯ ФОРУМУ
Привітальні слова від представників місцевої влади та Українського союзу промисловців та підприємців
2. ВЗАЄМОДІЯ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ
Дискусія за участю очільників міста та області, інших представників місцевої влади, а також представників УСПП та регіонального підрозділу ПриватБанку.
·         Що варто зробити, щоб українським підприємцям простіше було робити успішний бізнес в Україні?
·         Успіхи дерегуляції малого та середнього бізнесу.
·         Яких змін у податковому та митному законодавстві чекати підприємцям найближчим часом?
·         Передовий досвід компенсації місцевими бюджетами відсотків за кредитами на створення нових робочих місць.
3. ДОСВІД БІЗНЕСМЕНІВ

Виступи спікерів про підприємництво, дискусія за участю відомих бізнесменів міста, виступи партнерів на теми, що цікавлять підприємців.

Немає коментарів:

Дописати коментар