субота, 26 вересня 2015 р.

Вісті з передової від групи «Схід та Захід єдині». Хліб з Озерної сильно смакує бійцям…


Ми вже повідомляли що 15 вересня 2015 року з Тернопілля на Донбас в зону бойових дій стартував рейд волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині".
Вага вантажу більш-менш за 30 тонн. При підготовці до двандцятого рейду координатором волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині" на Тернопільщині і в Західному регіоні України Василем Конько проведена робота у багатьох населених пунктах області. Та найбільше до минулого рейду долучилися жителі Озерної, та ближчих сіл під координуванням нашого представника Ярослава Брилінського, громада зібрала близько 17-ти тонн (домашня закрутка, овочі, тушковане м’ясо, миючі засоби, вода мінеральна і ін..), а Петро Христинич привіз вісім ящиків свіже випеченого хліба зі своєї пекарні.


І ось наш координатор на Донбасі і зоні "АТО" Едуард Хатмуллін впродовж 20 вересня 2015 року передав представникам батальйону ОУН, 93 та 44 бригад тернопільські гостинці. Хліб з Озерної дуже смакує хлопцям. Ще б пак Петро Христинич пече його за давніми рецептами без всяких «новомодніх» домішок, такий хліб як і в часи наших прабабусь може постояти довго не зацвивши. В умовах блок-постів, коли деколи немає можливості довезти свіжого це дуже важливо. Та звичайно хлопці не дуже то дають йому застоюватись. Окрім хліба Едуард доставив бійцям і традиційні наші та ваші подарунки (домашня закрутка, овочі, тушковане м’ясо, миючі засоби, воду мінеральну і ін..). Логістика групи працює як добре заведений військовий механізм незважаючи на погоду, «мирні ініціативи противника» та на кілометраж рокадних фронтових доріг.
Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації "Схід та Захід єдині" із співпраці з засобами масової інформації (фото Едуарда Хатмулліна).


26 вересня 2015 року

Немає коментарів:

Дописати коментар