четвер, 28 червня 2012 р.

"Кращі миті на Тернопільщині" - Конкурс "Доби"

Шановні мешканці, мальовничого краю Тернопілля
Запрошуємо Вас взяти участь у черговому конкурсі, який проводить наша інтернет-газета - "Кращі миті на Тернопільщині".
Правила дуже прості. Вам для цього необхідно до 30 червня надіслати на електронну скриньку конкурсу  konkursdoba@gmail.com::
1)    одну фотографію в електронному вигляді на тему „Кращі миті на Тернопільщині»,
2)    назву і короткий опис роботи: місце, час, умови, емоції і т.д. (не менше 2-3 речень),
3)    контактні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові; повна адреса проживання; адреса електронної скриньки; місце навчання (роботи); контактні номери телефону.
Роботи публікуються на сайті www.doba.te.ua
  •  З 02 по 12 липня – попросіть друзів голосувати за Вас на сайті www.doba.te.ua, залишаючи під Вашим фото коментарі. Двоє авторів з кожного району області, фото яких отримають найбільшу кількість коментарів, будуть визнані переможцями Другого (районного) етапу конкурсу та матимуть змогу взяти участь у фіналі.
  • З 15 по 20 липня – проходитиме інтернет-голосування за переможця конкурсу та 5 призерів (по 1 представнику з кожного регіону області). Чим більше у Вас балів-коментарів протягом цього етапу, тим більший шанс стати переможцем, та отримати путівку на літній відпочинок або стати призером та виграти сучасний MP3-плеєр.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати, звернувшись листом на скриньку konkursdoba@gmail.com, за телефоном організаторів (097) 828 69 46,

Немає коментарів:

Дописати коментар