субота, 4 січня 2014 р.

Заява Ігоря Турського щодо підпалу автомобіля депутата міськради

Про те, що масовий терор зараз відбувається не лише в Києві, але й загалом по всій Україні, я гадаю, ми вже всі переконалися. Правоохоронні органи затримують наших активістів, наших правозахисників б’ють. Вчора українців шокувала новина про те, що у подвір’ї Шевченківського райвідділу міліції десяток невідомих може побити народного депутата та його правозахисника. Втім, побиттям Андрія Іллєнка та Сидора Кізіна злодіяння влади не обмежилося. Боротьба ведеться всюди, всюди, де громада налаштована рішуче.

У Тернополі вчора скоїли підпал машини члена Тернопільської міської організації ВО «Свобода», депутата Тернопільської міської ради Богдана Попадина. Саме він захищав права свободівця, голови Тернопільської обласної молодіжної організації "Сокіл" Мар’яна Козбура. Кожен із нас зараз під прицілом, за кожним інакодумцем та активним борцем з режимом ведеться стеження, бо, як по-іншому пояснити те, що автомобіль, припаркований у сусідському дворі, за годину після приїзду власника займається полум’ям?
У час, коли кожен українець хоче відчути тепло родинного свята, режим демонструє, що нічого святого, нічого доброго для нього не існує. Є лише одна мета – кров’ю та слізьми зацементувати свою владу, продемонструвати людям своє верховенство. Особливий удар влада намагається нанести зараз саме активістам ВО «Свобода». А це і спроби дискредитувати нас в очах українців, і намагання залякати поодинці кожного. Тому важливо зараз не здавати позицій, не покидати Майданів своїх міст, столиці. Поки ми єдині, поки брат стоїть за брата, доти у них нічого не вийде!

Секретар
Тернопільської міської ради                                                                   Ігор Турський

Немає коментарів:

Дописати коментар