Показ дописів із міткою насадження. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою насадження. Показати всі дописи

субота, 16 листопада 2019 р.

Пора садити саджанці

Тепла осінь – ідеальна пора, щоб вибрати і посадити саджанці. Проте зараз важко кого-небудь здивувати новими рослинами. Однак, я спробую.
Дивувати буду вишнею, яка безперервно плодоносить з червня до жовтня. Виявляється, такі бувають! Протягом літа-осені одночасно на дереві висять суцвіття запашного вишневого квіту, зелені та червоні ягідки. Цей французький сорт називається «Гріот всіх святих». Дерево морозостійке, має плакучу крону, дуже декоративне і є справжньою окрасою будь-якого саду.
А найбільша в світі черешня з ягодами, розміром 38 мм (5-ти копійкова монета має діаметр 24 мм), італійського сорту «Гігант Ред» також варта уваги.
Одним словом, усе це вже росте під Тернополем на ділянці Діда Кондрата, який залюбки ділиться досвідом вирощування смачних ягід у своїх відео.

четвер, 31 жовтня 2019 р.

Ілон Маск пожертвував мільйон на висадку дерев

 Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск підтримав екологічну компанію #TeamTrees, пожертвувавши мільйон доларів. Таким чином Маск проспонсорував висадку мільйона дерев. Пожертви на посадку дерев:

вівторок, 12 червня 2018 р.

Зелені мрії міської ради

Вчора на сайті Тернопільської міської ради була виставлено вбивчу інформацію про зелений Тернопіль та його шалену перспективу.
До вашої уваги: «Днями на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було затверджено проектну документацію «Схема озеленення міста»,

вівторок, 27 березня 2018 р.

Знищення зелених насаджень в Тернополі

Мдяяя, калічать здорові дерева цілком офіційно, серед білого дня. Другий день на території середньої шкоди № 23 повним ходом йде зрізання дерев, де під "ноль", а де і більше як половину. Дуже песимістично - чурбани навколо. Попросила документи - принесли, виявляється купа цілком здорових і ще не старих дерев визнана авторитетною комісією ЖКГ ТМР такими, що знаходяться в аварійному стані. Знаєте, скільки років я живу в цьому районі і постійно минаю ці дерева - жодної підозри, що вони аварійні. Треба буде дізнатись, а як так може відбуватись...Викликала поліцію, зафіксувала, буду розбиратись. Блін, нема сили того терпіти..