З 13 по 15 листопада у студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», і зокрема у мене, випала чудова можливість стати волонтерами на IV
Міжнародному кінофорумі «FilmWave». Волонтерство проходило у рамках дуальної освіти,що дозволило нам не лише допомогти зробити це дійство кращим для відвідувачів, а й
трішки вникнути у внутрішні процеси організації кінофоруму.
Міжнародному кінофорумі «FilmWave». Волонтерство проходило у рамках дуальної освіти,що дозволило нам не лише допомогти зробити це дійство кращим для відвідувачів, а й
трішки вникнути у внутрішні процеси організації кінофоруму.
