Відомий громадсько-політичний діяч Польщі, міжнародний експерт, легенда польського руху «Солідарність» Збігнєв Буяк відвідав Тернопіль.
Одним з ключових заходів, які відбулися у рамках його візиту, став круглий стіл з питань інформаційної безпеки за участі представників влади, науковців, громадських діячів міста.
Збігнєв Буяк поділився досвідом Польщі з питань вдосконалення інформаційної політики, підвищення ефективності ЗМІ, висловив своє бачення діяльності українських журналістів у сучасних умовах. Польський політик зазначив, що постійно слідкував за висвітленням подій як на польських, так і на українських телеканалах. Його здивувало, що на польських знаходив набагато більше інформації про подій революції Гідності.
У читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя Збігнєв Буяк зустрівся з представниками університету та інтелігенції міста та прочитав публічну лекцію "Трансформація суспільства. Досвід Польщі".
Участь у заходах за участі відомого польського політика взяв заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.
Участь у заходах за участі відомого польського політика взяв заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.
"Надзвичайно приємно, що у наше місто завітав відомий державний і політичний діяч Республіки Польща Збігнєв Буяк, - зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Це людина з активною життєвою позицією і надзвичайно великим багажем знань . Збігнєв Буяк відстежував всі події революції Гідності і активно підтримував нас у боротьбі за свої права. Сподіваюся, його бачення, досвід, думки та ідеї будуть корисними для кожного з нас".
Довідково: Збігнев Буяк - польський профспілковий діяч і політик, один з лідерів руху«Солідарність». Голова «Солідарності» в столичному регіоні Мазовше. Керівник підпільних структур «Солідарності». Двічі був депутатом Сейму Польщі, очолював польську митницю в уряді Єжи Бузека.
Після відвідин 1-го Форуму Євромайданів в Харкові в січні, тодішнє СБУ заборонило йому в'їзд в Україну за "участь в масових заворушеннях". Після повернення в Польщу він став співзасновником Громадського Комітету Солідарності з Україною. Активно включився в допомогу демократичним трансформаціям в Україні.
Немає коментарів:
Дописати коментар