середа, 10 вересня 2014 р.

На Тернопіллі формуються загони самооборони

У зв’язку із загостренням ситуації в південно-східних регіонах України, у Тернопільській області розпочинається процес формування загонів, на добровольчих засадах, територіальної оборони сіл, селищ і міст.
"Створення загонів оборони – основне завдання сьогодення, – зауважив  голова Тернопільської державної адміністрації Олег Сиротюк щодо даної події. - Ми розраховуємо на активну позицію жителів области, адже мусимо захистити рідну землю. Кожен із нас може багато говорити про історію та патріотизм наших дідів та прадідів, однак зараз українці мають на власному прикладі показати любов до Батьківщини.
Населений пункт має сформувати свої підрозділи оборони. Ми, звичайно, хочемо мирного розв’язання ситуації, однак, як говорить древня мудрість: "Хочеш миру – готуйся до війни", тому ми маємо бути готовими у будь-який момент захищати нашу державу, нашу батьківську землю".
Формування загонів територіальної оборони населених пунктів Тернопільської области завершиться до наступного тижня. Опісля розпочнеться підготовка командного складу, а згодом і всіх добровольців. Розроблено 30-ти годинні навчальні курси, що будуть проходити у позаробочий час.

Немає коментарів:

Дописати коментар