вівторок, 17 березня 2015 р.

Рух громадського транспорту буде змінено

В разі перекриття руху транспорту на дамбі Тернопільського ставу, для забезпечення мешканців міста, зокрема мікрорайонів «Дружба», «Кутківці» та «Пронятин» частковим транспортним сполученням, передбачено наступний рух громадського транспорту:

  1. Тролейбус №1 (скор., 1 од.) – курсуватиме від вул. Кривоноса вулицями Винниченка, Карпенка, Миру, Дружби, Мазепи, Кривоноса
  2. Тролейбус №2 (скор.., 1 од.) – курсуватиме від вул. Тролейбусної вулицями Бережанською, Кривоноса, Миру, Дружби, Мазепи, Бережанською, Тролейбусною.
  3. Автобус №11 (скор.., 1 од) – курсуватиме від психоневрологічної лікарні вулицями Будного, Лучаківського, Бережанською, Мазепи, розворот біля «Маяка», Мазепи, Бережанською, Лучаківського, Будного до психоневрологічної лікарні.
  4. Автобус №17 (скор. 1 од) проходитиме від мікрорайону «Кутківці» до вул. Мазепи, з розворотом біля «Маяка»
  5. Автобус № 25 (скор. 2 од) проходитиме від вул. Золотогірської до вул. Мазепи, з розворотом біля «Маяка»
  6. Автобус №23 (скор. 2 од) проходитиме від мікрорайону «Пронятин» до вул. Мазепи, з розворотом біля «Маяка»

Решта автобусних маршрутів, що прямують в напрямку району «Дружба» проходитимуть до перехрестя вулиць Руської-Танцорова, з розворотом перед дамбою Тернопільського ставу.
Інші тролейбусні маршрути проходитимуть:
  1. №1 та №2 – від зупинки «Центр» (бібліотека) вулицями Руською, Острозького, Пирогова, Гоголя, через залізничний міст і далі по маршруту.
  2. №5 -  від зупинки «Центр» (бібліотека) вулицями Руською, Острозького, Шептицького, Живова до ринку і далі по маршруту.
  3. №11 – від зупинки «Вул. Збаразька» вулицями Крушельницької, Замковою, Руською до зупинки «Центр» і далі по маршруту.

Просимо вибачення за незручності.
http://rada.te.ua/novyny/34213.html

Немає коментарів:

Дописати коментар