неділя, 6 серпня 2017 р.

Петро Ландяк: Владо, рятуй дороги!

Вчора був на своїй малій батьківщині, в Заліщицькому районі. Потрібно кричати: "SOS, владо , рятуй дороги". Практично на 80-90% шляху Товсте- Тернопіль (думаю ситуація схода і по інших напрямках) виперло асфальт на крайній полосі дороги, де рухається вантажний транспорт.
Переконаний проблема не лише в аномально високій температурі повітря, яка була останніми днями. Знаю з багатьох джерел, що вантажні машини( фури) при номінально дозволеній завантаженності до 22 тонн-перевозять до 40 тонн (!!!) вантажів. І НА ЦЕ ЧОМУСЬ БАГАТО РОКІВ НЕМАЄ РАДИ!!!

Влада ,як центральна так і обласна, які хваляться досягненнями в більших, від попередників, обсягах будівництва і ремонту доріг - не бачать, не знають або розуміють проблеми з руйнацією доріг і з причинами цього зла!
Дійсно , з одного боку виділяються значно більші кошти на покращення доріг, але далі немає котролю за їх експлуатацією. Є різні слухи про хабарництво при роботі контрольних пунктів зважування вантажів. І тут точно є проблема, бо "дороги вже не витримують. Їх виперло!!!" З правої сторони проїжджої частини утворились своєрідні ПІРАМІДИ з асфальту.
Хіба це по-господарськи: з бюджету виділити кошти , які важкою працею заробляє громада області - і відразу все занапастити відсутністю контролю чи корупцією служб!
Завтра невідкладно направлю письмове зверненя до голови ОДА області пана Барни С. С. для його реагування. Адже так далі бути не може!!!
Петро Ландяк

Немає коментарів:

Дописати коментар