П’ять років тому 18 лютого 2015 року завершився вихід українських військ з району Дебальцівського плацдарму
З 22 січня по 18 лютого 2015 року, під час проведення Антитерористичної операції на сході України відбулася найактивніша фаза боїв за Дебальцівський плацдарм.
