Показ дописів із міткою марш гідності. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою марш гідності. Показати всі дописи

неділя, 15 листопада 2015 р.

"Не йди на пари - йди на майдан"

Пам'ятаєш, як два роки тому ми виходили з тобою за гідне майбутнє? Пам'ятаєш, яким єдиним тоді був майдан, як ми грілись біля залізних бочок і вірили, що змінимо нашу державу? 
Давайте не робити марними смерті Героїв Небесної сотні і не кидати наші цінності просто під ноги! 20 листопада о 12 годині прийди разом зі своїм університетом на Театральний майдан Тернополя та візьми участь у Пам'ятному віче на згадку другої річниці від початку Революції гідності, котру Ми з Тобою розпочинали! 
Як ми працюємо:
1. Об 11 год. збір усіх біля головних корпусів своїх навчальних закладів.
2. 11:30 год. - проведення Маршу гідності до Театрального майдану.
3. 12:00 год. - проведення Пам'ятного віче на Театральному майдані.
Не будь байдужим!

пʼятниця, 28 листопада 2014 р.

В Тернополі пройде Марш Гідності

30 листопада у Тернополі пройде Марш Гідності. Захід приурочений до річниці побиття мирних мітингуючих на Майдані та має на меті нагадати чиновникам та суспільству, що учасники Революції Гідності досі відстоюють майданівські цінності. Марш організовує Самооборона Майдану Тернопільщини. До участі запрошують тернополян та мешканців області. Розпочнеться хода на Театральному майдані в неділю о 12:00 год., звідти рушить до Майдану Героїв Небесної Сотні, де відбудеться панахида за Героями України, тоді знову на Театральний майдан, де виступлять лідери обласної Самооборони.