пʼятниця, 28 листопада 2014 р.

В Тернополі пройде Марш Гідності

30 листопада у Тернополі пройде Марш Гідності. Захід приурочений до річниці побиття мирних мітингуючих на Майдані та має на меті нагадати чиновникам та суспільству, що учасники Революції Гідності досі відстоюють майданівські цінності. Марш організовує Самооборона Майдану Тернопільщини. До участі запрошують тернополян та мешканців області. Розпочнеться хода на Театральному майдані в неділю о 12:00 год., звідти рушить до Майдану Героїв Небесної Сотні, де відбудеться панахида за Героями України, тоді знову на Театральний майдан, де виступлять лідери обласної Самооборони.

Після ходи на Театральному Майдані працюватиме польова кухня. Кожен зможе почастуватись майданівським меню за символічну пожертву на потреби військових. У марші візьме участь більше 200 самооборонців зі всієї області. Організатори запрошують усіх тернополян, які теж відстоювали нові ідеали на Майдані в Києві чи Тернополі прийти на Марш Гідності.
«Марш Гідності – це символічне нагадування для мешканців нашої області, а особливо для чиновників. Нагадування про те, що цінності нової країни, виборені на Майдані, ніхто не відміняв. Незважаючи на те, що люди заклопотані допомогою військовим, вони пильнують і за місцевими проблемами. Майданівські організації такі ж сильні, як раніше. Також в неділю ми хочемо віддати шану Небесній Сотні та тим Героям, які полягли у війні за Україну», - говорить комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик.

Немає коментарів:

Дописати коментар