пʼятниця, 19 червня 2015 р.

Ternopil Holi Fest - найяскравіша подія літа.


Уже незабаром на острівку Чайка відбудеться свято фарб «Ternopil Holi Fest», на якому будуть різноманітні розважальні заходи, майстер-класи, гратиме музика, а головною подією свята буде масове кидання різнокольоровими фарбами.

Детальніше про свято розповіла член молодіжної організації «Файне місто» Віка Корінь, яка координує проведення заходу в Тернополі.
-          Віко, що це за свято?
Холі – це традиційне індійське свято весни і яскравих барв. Зазвичай на цьому святі відбуваються масові гуляння і обсипання красками з трав. А оскільки у східних каїнах з великим населенням є велика небезпека вірусних захворювань – то обсипання такими фарбами слугує профілактикою від багатьох захворювань. Саме тому в Індії Холі є таким популярним.

-          Тобто ці фарби є лікувальними?
Так. Вони зроблені з різноманітних лікувальних трав. Обсипання такими фарбами, а ще якщо це супроводжується позитивними емоціями, посилює імунітет.

-          Ви це свято робите для того, щоб провести масову профілактику?
(Посміхається) Ні. Ми це робимо для того щоб розфарбувати своє життя яскравими емоціями, вирватися із повсякденних клопотів і гарно відпочити. Щоби було, що згадати і розказати друзям, провести день молоді яскраво і незабутньо та набратися позитивних емоцій.

-          Розкажи детальніше про фарби. І чи можна приходити зі своєю фарбою.
Фарби на основі трав і натуральних фарбників. Легко змиваються з натуральних і джинсових тканин.  Але зі своєю фарбою приходити неможна. 
   
-          Чому неможна брати свою фарбу?
Це масовий захід і ми несемо відповідальність за вас. Ми не можемо бути впевненими, які краски ви візьмете з собою.

-          А чому фарби не роздаватимуться безкоштовно?
В ціну вкладені собівартість, транспортні витрати, митниця, переупаковка і розфасовка, оформлення санітарно-гігієнічних документів і доставка безпосередньо у Тернопіль. Тому фарба не може роздаватися безкоштовно.

-          Яка буде ціна фарби?
35 гривень за пакетик.

-          А як користуватися цією фарбою?
Краски можна просто кидати у повітря, або в обрану «жертву» (посміхається). Але потрібно мати на увазі, що ця фарба є дрібним порошком, тому ми зі сцени неодноразово застерігатимемо від кидання в обличчя (бо так фарба може потрапити в очі і на якийсь час створити дискомфорт).

-          Чи буде на вашому заході дрес-код  і контроль?
Давайте пам’ятати, що це масовий захід, тому будуть діти. І вхід в стані сп’яніння, з небезпечними предметами, алкоголем та скляною тарою – буде де заборонений.

-          Скільки людей ви очікуєте?
Ми готуємося до того, що наш захід відвідає 300 людей. Але будемо готові прийняти і більшу кількість відвідувачів. Тому запрошуємо усіх приходити до нас на свято. Хочу також сказати, що фарбу ви можете придбати в онлайн режимі. Всю детальну інформацію можете почерпнути із соціальних мереж Вконтакте та facebook.

https://vk.com/ternopil_holi_fest

https://www.facebook.com/events/1590717561180533/


Немає коментарів:

Дописати коментар