понеділок, 29 червня 2015 р.

Ще один будівельний скандал

сквер, текстильнаЩе один будівельний скандал назріває у Тернополі. Йдеться про майбутню забудову скверу на вулиці Текстильній, 2. Що там хочуть побудувати розповіла тернополянка Галина Цінкевич, яка живе у гуртожитку за цією ж адресою.

- Прибудинкова територія, якою ми користуємось, яку прибираємо, за яку сплачуємо кошти, міська рада має намір надати КП «Тернопільбудінвестзамовник» для будівництва дев’ятиповерхівки, – каже жінка. –
Земельна ділянка розміром 10,5 сотих – це зелена зона, на якій розміщено 32 дерева, у генплані вона також позначена, як зелена зона. Щоб комунальне підприємство могло розпочати будову, їм потрібні під’їзні шляхи. Тому на сесію 30 червня винесено проект рішення з приводу надання дозволу сервітуту щодо під’їзних шляхів до цієї земельної ділянки. Всі мешканці та голова створеного нами ОСББ проти цього проекту рішення та подальшої забудови цієї зеленої зони. Ми вже звернулися до нардепів, до органів державної влади, які мають контролювати і перевіряти доцільність таких рішень, але я ще хочу звернутися до міського голови: «Сергію Віталійовичу, вас обрала громада міста заради відстоювання інтересів Тернополя і тернополян, а не для дерибану та пошуку особистих вигод».
Чи прислухається міський голова до думки тернополян, і як голосуватимуть за зазначений проект рішення депутати, стане відомо 30 червня.

Немає коментарів:

Дописати коментар