вівторок, 11 січня 2011 р.

У ДЕНЬ ЗЛУКИ ТЕРНОПІЛЬ ЗАПРОШУЄ НА БАРКЕМП TWITEREVENT

22-23 cічня 2011 року у Тернополі відбудеться баркемп із застосування соціальних медіа у громадському секторі і журналістиці. Подія під назвою TwiTerEvent об'єднає близько 60-70 учасників з Тернополя, Одеси, Харкова, Києва, Житомира, Львова, Рівного.

За словами одного з ініціаторів TwiTerEvent Володимира Ханаса, «Мета події - ознайомити учасників з новими тенденціями застосування соціальних медіа у призмі «влада - туризм - неурядові організації - журналістика». Усі доповіді поділені за тематичними напрямками. Учасники приділять значну увагу можливостям Twitter’а.

Реєстрація на подію триває. В рамках баркемпу організатори обіцяють відкрити Музей українських твітерян, відповідно оголосили збір експонатів. За задумом організаторів, в музей увійдуть усі письмові і матеріальні артифакти, які свідчитимуть про розвиток сервісу Twitter в Україні.

Дати проведення баркемпу припадають на святкування Дня злуки 22 січня. У 1919 році в цей день відбулося виголошення універсалу об'єднання ЗУНР та УНР в одну державу. Приїзд на подію учасників з багатьох областей стане для Тернополя символічним втіленням ідеї Дня злуки.

Організаторами події виступили громадські активісти Тернопільщини, учасники Twitter-трансляції виборів #elect_ua. Cпіворганізатором TwiTerEvent є MediaNext, проект з розвитку нових медіа від МГО »Інтерньюз-Україна».

Хештег події - #twiterevent
http://medianext.com.ua/news/anouns/89--twiterevent-

Немає коментарів:

Дописати коментар