четвер, 5 липня 2012 р.

Заява координаційної ради Громадянської Асамблеї України


з приводу подій навколо ухвалення законопроекту №9073
Події, пов'язані з "ухваленням" законопроекту №9073 наочно довели, що в Україні парламентаризму немає. Адже парламент, що зухвало порушує Конституцію та ухвалені ним же закони,-- це будь що,  але не парламент. Провладна більшість відкинула рештки цивілізованості. Вона розпочала відверте знущання над українським суспільством. Вона прагне одного,-- залишатись владою назавжди і не важливо, яким чином. Ми вимагаємо ветування всіх законів, ухвалених з порушенням закондовства України та регламенту Верховної Ради України.

Ми, представники Громадянської Асамблеї України, заявляємо, що єдиним виходом з нинішньої суспільно-політичної кризи може бути термінове внесення змін до Конституції та скликання спеціального органу установчої влади народу України, делегати якого обиратимуться на прямих виборах та не матимуть прав протягом десяти років обіймати будь-які державні посади. Ми звертаємося до правників держави з пропозицією разом з громадськістю терміново опрацювати  механізми внесення відповідних змін до діючої Конституції. Тільки народна легітимна Конституція України, ухвалена таким органом та   формування нових органів влади на всіх рівнях  з обранням до них патріотичних ефективних цивілізованих представників народу може стати початком виходу країни з кризи та становлення ефективної конкурентоздатної  української держави.
Ми застерігаємо представників нинішньої влади проти подальшого застосування сценаріїв маніпулювання народом і політикумом - перенесення парламентських виборів.

1 коментар:

  1. Достатньо прочитати Закон "Про мови в Українській РСР" і законопроект про мовну політику, щоб мати об'єктивну відповідь на питання: "Как надо ненавидеть свой народ, что так подло работать против его единства ..."? Нічого не додавши на користь мовних прав громадян законопроект дозволяє мати регіональні мови з правами державної. Ось головне обдурювання про яке мовчать ПееРівці і у якому ніяк не спроможеться звинуватити їх "опозиція". За такі речі в пристойному товаристві по пиці канделябром б'ють.

    ВідповістиВидалити