пʼятниця, 30 серпня 2013 р.

І СКУМО завершився у Тернополі

У Тернополі завершився ІІІ Форум української молоді діаспори “Тернопіль 2013″, головною складовою якого став І Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО). Форум тривав з 18 по 27 серпня і , окрім Конгресу СКУМО, включав табір молоді та фестиваль “Діаспора Фест”. Участь у Форумі взяли участь представники та представниці 22 країн світу – від Канади і США – до Молдови, Вірменії та Росії.
Головним завдання І Світового конгресу було організаційне оформлення СКУМО, схвалення  його Статуту та вибір керівних органів.
Конгрес  впорався із завданням, а також прийняв чотири важливі резолюції. Обрано Президію СКУМО у складі 7 осіб: Голова- Мирослав Гочак (Сербія), Перший заступник – Дмитро Лекарцев (Молдова), заступники – Роман Білас (Польща) та Данило Корбабич (Канада), Секретар – Красімір Панковський (Болгарія), скарбник – Олександр Гречанюк (Румунія), також Юрій Брода (Канада), та Контрольно-ревізійну комісію з трьох осіб: Романа Довговича(Словаччина), Олександра Крівцова (Росія) та Мері Тірацуян (Вірменія) . Прийняті резолюції, які стосуються підтримки європейської інтеграції України,відзначення 80-ї річниці Голодоморузасудження політичних спекуляцій навколо Волинської трагедії таполітичного  тиску Росії на Україну.

Немає коментарів:

Дописати коментар