вівторок, 16 листопада 2021 р.

Чергова Московська ескаляція війни

 

Шановні Подруги і Друзі!

 

Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України започаткувала чергову кампанію захисту України у відповідь на московську ескаляцію цього тижня своєї восьмилітньої війни проти України.

 

ГУ ООЧСУ звертає Вашу увагу на тривалу московську загрозу Україні та закликає Вас звернутися до Білого Дому і Ваших федеральних законодавців з проханням термінового надання матеріяльної, військової та фінансової допомоги  Україні.

 

Засоби масової інформації цього тижня повідомили про нову московську небезпеку Україні. Росія, яка  вже від 2014 року веде війну проти України , змобілізувала понад  100,000 військових сил та направила їх на всі  прикордонні  частини України.

 

Закликаємо Вас негайно звернутися до своїх Сенаторів і Конгресменів із вимогою вимагати  від  Президента Байдена та його адміністріції, щоб вони ( не тільки словом), але й ділом негайно стали в обороні  України, її суверенности та незалежности, та вимагати, щоб вони  зайняли принципове ставлення та поробили відповідні заходи для  захисту нашої Батьківщини. Ситуація – вкрай небезпечна. Якщо ми не допоможемо, то хто? Якщо не зараз, то коли?

 

У Ваших листах до законодавців, просимо звернути їхню увагу на лист сенатора Роберта Портмана з Огайо, в якому він закликає Президента Байдена підсилити допомогу Україні з приводу цієї московської ескалації.

 

Сенатор Портман заявив у своєму листі: «Я як і раніше дуже стурбований діями Росії на східноукраїнському кордоні. Звіти вказують на посилення розгортання військ, артилерії та танків до України під виглядом військового вишколу. Як я вже зазначав, під час попередніх навчань росіяни залишили велику кількість смертельного обладнання поблизу Донбасу, а тепер використовують наступні переміщення військ та інші тактики, щоб ще більше загрожувати Україні та дестабілізувати регіон…

«Адміністрація Байдена має виконувати свої зобов’язання щодо захисту Європи та продовження провідної ролі Америки у світі. Американським цінностям свободи і волі нічого не замінити – ми не повинні дивитися далі, ніж відважні українці, які продовжують воювати і гинуть, протиставляючись російському пануванні над Донбасом».

 

Дійсно, у двох недавніх домовленнях між Вашінґтоному і Києвом, США заявили про свою готовість підтримати незалежну, суверенну Україну. І сьогодні цей 30-літній державний стан України є під смертельною московською загрозою. Вільному світові, а передовсім Вашінґтонові, необхідно подолати Москву, морально знищивши її в очах вільних держав світу.

 

У словах Міністра Закордонних Справ України Дмитра Кулеби, Росія, через свою незупинну войовничу політику, становить правдиву небезпеку не тільки Україні а також і цілій Європі. І не треба бути ґенієм щоб зрозуміти те, що по тому боці Атлантику лежить Америка.

 

Шановні подруги і друзі! Головна Управа ООЧСУ закликає Вас звернутися до своїх Сенаторів та Конгресменів з проханням написати листи Президенту Байдену, вимагаючи, щоб Вашінгтон переказав Москві, що Америка не потерпить найменшого нового вторгнення Росії в Україну, і наполягає на евакуації всіх російських військ і найманців назад до Росії.

 

Головна Управа ООЧСУ радить своїм членам координувати свою участь у цій кампанії з Українською Національною Інформаційною Службою у Вашінгтоні, та іншими громадськими організаціями, щоби показати світові загальний громадський характер цієї преважливої дії. Головна Управа закликає своїх членів та всю громаду активно включитися до цієї надзвичайно важливої кампанії.

 

Якщо у Вас будуть запитання, просимо звернутися до нас.


За ГУ ООЧСУ:


Микола Грицковян Ігор Длябога

голова секретар

Немає коментарів:

Дописати коментар