середа, 20 травня 2015 р.

Надал міг врятувати від ганьби себе і заступника

Самооборона Майдану Тернопільщини ще раніше застерігала міського голову Сергія Надала від розгортання побідних подій, які трапилася вчора. Заступника мера Володимира Камінського правоохоронці затримали за хабар у вирішенні земельного питання.  Громаді відомо, що  у  всіх будівельних питаннях, які є спірними і де люди висловлюють свій протест, (зокрема будівництво на Залізничному вокзалі). Участь у них приймав також і  заступник голови Володимир Камінський.

28 квітня під час сесії Тернопільської міської ради  громада провела пікет під стінами виконкому. Тоді самооборонівці та активісти ВО «Автомайдану» вимагали від мера звільнити його заступника Володимира Камінського та головного архітектора Василя Бесаги. Сергій Надал в черговий раз знехтував проханням громади, яка ж його і обирала, і  на кадрові зміни категорично не погодився. Повертаючись до тої ситуації, якби мер послухав Самооборону Майдану Тернопільщини, зараз би Тернопіль не ганьбився на всю Україну.
Проте, Володимир Камінський — не єдиний у своєму роді. У Тернопільській міській раді  діє цілий «центр» заробляння грошей на незаконних виділеннях землі та будовах. Затримання заступника — це ниточка до розплутування клубка земельних оборудок і махінацій. А основні фігуранти ще не затриманні.
Самооборонівці сподіваються, що Сергій Віталійович дослухається до другого пункту вимог тернополян, а саме призупинити будівництво на Залізничному вокзалі  допоки будуть йти суди.
За кожен вчинок доведеться відповідати, якщо не перед громадою, яка обирала, то перед Богом. 

Немає коментарів:

Дописати коментар