понеділок, 4 квітня 2016 р.

Рейд № 30 групи «Схід та Захід єдині». Ювілейний

У середу 6 квітня 2016 року о 10.45 волонтерська група "Схід та Захід єдині" у селі Озерна Зборівського району Тернопільської області (друга Озерна, біля сільської ради коло Будинку культури) починає завантаження волонтерської допомоги 30-го ювілейного рейду на фронт. Рейд пройде по передовим опорним пунктам наших військ, а саме: Пісках, Опитному, Водяному, Авдіївці, Станиці Луганській і інших на лінії розмежування військового протистояння на сході України.
Вага вантажу як завжди  25  тонн (детальний опис вантажів та точну вагу буде подано згодом). У переліку: харчі, овочі, спорядження, військова форма і багато іншого. Волонтерська допомога з Тернополя вже підвезена до Озерної Василем Конько
протягом минулих тижнів. Завантаження 6 квітня також буде відбуватись у інших населених пунктах області. Подробиці з фронту згодом. Керівники рейду: з Тернопілля та Західної України Василь Конько, Шумщина Володимир Каніщев, Донбас та зона «АТО» Едуард Хатмуллін. Інформаційний супровід Ігор Крочак. Представників ЗМІ запрошуєм до висвітлення старту. Для журналістів автомобіль на Озерну буде відправлятись в 09.55 від готелю «Тернопіль» у місті Тернополі. Опісля представники ЗМІ будуть мати змогу відїхати з Озерної до Тернополя цим же автомобілем. (фото з архіву попередніх рейдів).
Телефон для довідок 067 746 96 29.

Немає коментарів:

Дописати коментар