четвер, 19 травня 2016 р.

У Тернополі відкрито музей старовинних автомобілів !
19 травня 2016 року в День української вишиванки у Тернополі відкрили музей ретро-автомобілів.

До уваги відвідувачів було представлено до 20 старовинних автомобілів. Найстаріші з них - 1936 та 1939 років. Декотрі, а саме - десять досі на ходу. 
Є екземпляр що не має аналогів в світі і має цікаву історію.  Зокрема це стосується автомобіля «Ягуар», який належав президенту США Річарду Ніксону, те саме можна сказати і про «Майбах» зі ставки Гітлера «Вервольф», яка під час Другої світової війни розташовувалася за вісім кілометрів на північ від Вінниці біля селища Стрижавка.
База експозиції  це колекція ретро-автомобілів, яку збирав впродовж двадцяти років тернополянин Тарас Демкура.


Відкриття музею відбулось в рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2016», тому чимало іноземних делегатів мали змогу побачити старовинні автомобілі. Музей ексклюзивних ретро-автомобілів працюватиме щоденно з 10.00 до 19.00  вулиця Текстильна, 28 (навпроти «Сінема-сіті») біля ТРЦ "Подоляни".
Особисто мене порадувала і колекція моделей автомобілів у експозиції музею, сам я заядлий судомоделіст і колекціонер ретро-фотокамер, отож на мій погляд всякий прояв технічної творчості та створення колекцій є похвальним. А ще представлені стенди на яких частково розкрита історія новітньої російсько-української війни на Донбасі там можна навіть зустріти на світлинах і моїх побратимів з волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині», підрозділів ЗС України, УНСО і інших, а історична память є дуже важливою. На відкритті загалом було цікаво, тому  пропоную переглянути фоторепортаж. А ще краще відвідати музей.


Ігор Крочак (фото автора)

Немає коментарів:

Дописати коментар