неділя, 25 вересня 2016 р.

4 жовтня у Тернополі Макс Кідрук

4 жовтня Макс Кідрук завітає до Тернополя з презентацією нового роману "Зазирни у мої сни". Захід відбудеться в Українському домі "Перемога" о 18:00.
Письменник Макс Кідрук вирушає у всеукраїнський тур із новим романом "Зазирни у мої сни". Презентації відбудуться у більш ніж двадцяти містах України, крім того, на початок листопада заплановані виступи у містах Німеччини.
"Зазирни у мої сни" — новий трилер Кідрука, що є поєднанням моторошної містики та динамічного техно. В основі сюжету — історія маленького хлопчика Тео із Рівного,
в якого під час нескладної операції з видалення гнійника за вушком на кілька секунд зупинилося серце. Невдовзі після пережитої клінічної смерті якась таємнича сутність почала тероризувати малого у снах. Зрештою Мирон Белінський, батько Теодора, змушений вивезти сина до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дозволять зазирнути у його сни.
Книгу було написано впродовж 2014-2016 років, а у серпні 2016-го видано у харківському видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля". За словами Кідрука, "Зазирни у мої сни" — це "його перша книжка, що має подвійне дно, що має щось поза трешевою історією".
Літературний критик Тетяна Трофименко в огляді роману зазначила, що нова історія Кідрука "триматиме вас у напрузі до самого жорсткого, але закономірного фіналу", додавши: "якщо автор і далі так старанно працюватиме й не знижуватиме планку письма, його романи в сучукрліті замінять усе… ну принаймні те, що називають любовним й соціально-психологічним романом, – точно". А письменник, культуролог і літературознавець Олександр Михед, прочитавши роман "на одному подиху", виокремив фінал, "який ще довго не відпускатиме і викликатиме бажання вибити колись із Кідрука альтернативне закінчення".
Квитки можна придбати у ЦУМі(відділ "Konica" та за номером 0969875992. Попередня вартість 40 грн. У день події 50 грн).

Юрій Матевощук

Немає коментарів:

Дописати коментар