понеділок, 17 квітня 2017 р.

У Тернополі знову "Гамселить"

20 квітня — відправна точка дводенного маратону експериментальної музики та медія-мистецтва — Шостого міжнародного фестивалю «Гамселить».

Як завше, готові наснажувати вас експериментальною музикою, показувати медія-арт і освічувати лекціями.

Директор «Гамселить» Ярослав Качмарський:

— На фестивалі вже виступали десятки видатних музикантів із України та Европи. Цього разу, крім вітчизняних достойників, виступлять представники Бельгії, Канади, Німеччини та Польщі.  Програма буде концентрована: у суботу всенощно діятимуть дві сцени. На одній гратиме танцювальна музика, котру привезуть, зокрема, наші іноземні гості. На іншій, що нею заопікуються команди PLIVKA та «1/16» — експериментальна музика. В неділю заплановані ранкові сети діджеїв. Крім того, відбудуться лекції, Blck Box привезе відеоарт, відкриємо виставку «Сигнал», покажемо авангардний британський відеоарт. Основні події фестивалю дислокуються у цікавій льокації в центрі міста.

Музична частина:
Зокрема, гратимуть: ASTMA (Польща), Dr. Nexus (Німеччина), Holzkopf (Канада), Ніколас Ліст (Америка/Бельгія), Souvenir de Tanger (Польща), ADMNS (Україна), Bejenec (Україна), Dronny Darko (Україна), Clasps (Україна), Motoblok (Україна), Субпродукт (Україна).

Медія-арт: 
Програму представить київський простір PLIVKA та формація «1/16».
За відеоінсталяцію відповідає київська школа нового медія-арту Blck Box.
Відкриття колективної виставки «Сигнал». Експозиція - спроба створити й згенерувати сигнали, прийняти їх і осмислити те, чим вони є не тільки для приймаючих систем, але і для тих, з яких вони виходять.

Лекції:
Про сучасне медіа-мистецтво розкажуть мистецтвознавці Юрій Ефанов і Наталія Маценко. Про модульні синтезатори та модульний синтез почуєте від Станіслава Бобрицького.
Уся додаткова інформація — на hamselyt.te.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар