неділя, 30 квітня 2017 р.

"Звитяга" для звитяжців


На теренах славетної Колківської республіки, де у 1943 р. існувала невеличка незалежна територія Української повстанської Армії, відбудеться Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2017».

Цього року захід відбуватиметься із 6 по 9 травня, на Волині на території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». Участь в тереновій грі безкоштовна. Також з багатьох міст України організовані безкоштовні автобуси. Місця в автобусах обмежені, тож поспішайте зголоситись!


 «Звитяга» – це гра-відтворення повстанського життя та боїв в природних умовах, серед вікових дубів – свідків подій багатьох воєн наших предків. На учасників чекають непрохідні болота та лісові хащі, випробовування та перевірка на сміливість, молоді друзі-однодумці із різних куточків країни, дух перемоги та побратимства.

Організаторами заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Цьогорічна гра буде дванадцятою і об’єднає на терені 350 юних звитяжців, щоб вшанувати пам’ять героїв УПА і вчитися захищати Україну, як зараз це відважно і жертовно чинять воїни АТО.

Щоб стати учасником потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line

#ТереноваГра #теренівка #травень #подія #Звитяга #Національний_Альянс#НаціональнийАльянс #НА #молодь #Україна

Немає коментарів:

Дописати коментар