субота, 17 листопада 2018 р.

Чемпіонат України з флорболу в Тернополі

До Тернополя з’їдуться флорбольні команди з Львівщини, Рівного та Києва. Протягом вихідних вони змагатимуться з тернопільськими клубами за першість другого туру чемпіонату України сезону 2018/2019.
Очікується, що участь у флорбольному турі візьмуть понад 12 команд, а це більш ніж 150 юніорів віком до 15 років.
Такого рівня змагання у Тернополі проходять не часто. Адже флорбол потребує наявності великого ігрового поля, яких у місті небагато, а також відповідальність і організаторські здібності приймаючої сторони. Даний тур чемпіонату України цього року в Тернополі організовує один із трьох місцевих флорбольних клубів - «Шторм». Він входить у число найбільших клубів України за кількістю дітей і спортивних секцій. Допомагають в організації партнери: ЖК «Щастя», компанія «Dembohouse», LUKA’S (розробка сайтів), МЦ «Ортоклініка», ТМ «Молокія».
Запрошуємо тернополян, які люблять спорт і азарт поєдинків, а також усіх прихильників цієї активної командної гри до перегляду змагань та активного вболівання. Юніори з Тернополя, Львова, Києва , Новояворівська, Нового Роздолу та Рівного чекають вашої підтримки!
Змагання проходитимуть за адресою: м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет, 17 листопада із 10.00 по 19.00, 18 листопада із 10.00 по 18.00.
Довідка:
Флорбол – це один з найшвидших видів командного спорту. Схожий до хокею, але гра проводиться без ковзанів чи роликів, з ключками та легким пластиковим м’ячем. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.
Розвиток дана гра бере у Швеції, із 70-х років минулого століття.
У 2008 році флорбол отримав визнання Міжнародного олімпійського комітету.
У Тернопіль цей вид спорту потрапив у 2010 році. Тоді група ентузіастів уперше спробувала грати ключками та пластиковим м’ячем на траві, їздили на змагання. Згодом, у 2011-му, пройшли курси тренерів, отримали базу знань, створили обласну федерацію флорболу та почали займатися з дітьми. Зараз в нашому місті та деяких районах області діють три флорбольні клуби: «Тернопіль», «Вікторія», «Шторм».
Деталі в тренерів:
Тарас Мамус: +380967740789
Микола Агафонов: +380977616202

Немає коментарів:

Дописати коментар