неділя, 18 листопада 2018 р.

Почаївську Лавру - Україні

Завтра, 19 листопада, о 15-тій годині в прес-центрі Українського дому “Перемога”, бульвар Тараса Шевченка, 27, Тернопіль, відбудеться прес-конференція стосовно передачі споруд та земель Почаївської Свято-Успенської лаври у постійне користування УПЦ мп.
Учасники прес-конференції : представники обласних організацій ВО Свобода, Національного корпусу, Правого сектору та депутати Почаївської міської ради.
Мета заходу базується на тому, що 20 листопада у Почаєві проходитиме сесія міськради, на якій одним з питань є можливий повторний розгляд питання надання дозволу на користування 2,5 га земель комунальної власності Почаєва навколо релігійного комплексу намісникам московського патріархату.
Разом з тим, керівники націоналістичних організацій обговорять факти корупційних діянь керівництва Почаївської Свято-Успенської лаври.
Ще одним не менш важливим питанням прес-конференції є передача шістьох історико-архітектурних споруд лаври у постійне користування московському патріархату. Зазначимо, що за процедуру передачі відповідальний державний реєстратор КП “Струсівське” Андрій Яремко.
За фактом нелегальної реєстрації слідче управління поліції Тернопільської області вже порушило кримінальне провадження. В свою чергу, міністерство культури вимагає скасувати дане рішення. А у Струсівській сільській раді з ініціативи депутатів ВО Свобода та за активної позиції Правого сектору, Національного корпусу вже створено комісію, яка відповідатиме за припинення діяльності комунального підприємства шляхом ліквідації, а також притягнення директора КП Пацулу Василя до дисциплінарної відповідальності.
Запрошуємо журналістів, громадськість, активістів ГО та усіх, кому важливо, щоб Свято-Успенська Почаївська лавра була в користуванні громади та Української церкви, а не передавалась в руки московських попів.
Світлина Олега Кіналя

Немає коментарів:

Дописати коментар