понеділок, 14 березня 2011 р.

Круглий стіл по обговоренню Положень до Статуту Тернополя

В рамках проекту ТМО «Нівроку» «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» було проведено опитування експертів в різних сферах з приводу прийняття статуту територіальної громади міста Тернополя та окремих його положень.

Нагадуємо, що рішенням міського голови Сергія Надала була створена нова робоча група по розробці статуту територіальної громади міста, яка доопрацювала попередню редакцію статуту і винесла на громадське обговорення його новий варіант. Громадськість має можливість ознайомитись та внести свої рекомендації щодо тексту як статуту так і окремих його положень на офіційному сайті міської ради та на спеціально створеному сайті http://statut.te.ua/

14 березня в ЦДМІ ім.. Довженка о 17-00 відбудеться круглий стіл по обговоренню першої редакції пакету положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль . У ньому візьмуть участь члени робочої групи по розробці Статуту, депутати міської та обласної рад, лідери громадських організацій, журналісти.

Проект «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» реалізується ТМО «Нівроку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва на Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО «Нівроку» також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Немає коментарів:

Дописати коментар