субота, 5 березня 2011 р.

Презентація Тернополя #ternopil


4 березня 2011 року у сесійній залі міської ради відбулася попередня презентація Тернополя. Офіційна презентація нашого міста відбудеться 10 березня у Києві в Американській Торгово-промисловій палаті. Презентацію про перспективи та можливості Тернополя для іноземних інвесторів підготували: управління стратегічного розвитку міста спільно з Фондом розвитку міста імені Володимира Лучаковського.

Участь у заході взяли: керівники громадських рад, представники підприємств Тернополя, начальники управлінь та відділів міської ради, члени виконавчого комітету міської ради.

Тернопіль стане другим містом України, що заохочуватиме до співпраці американських підприємців. Першим подібну презентацію зробив Луганськ. А місту Тернополю вдалося стати першим серед Західного регіону.

Пропонуємо для перегляду презентацію Тернополя. Зауваження та пропозиції приймаються в управління стратегічного розвитку міста (вул. Листопадова 5, 3 поверх, каб. 32). Електронна адреса: arhiar@gmail.com, контактний тел.: 097-849-44-92.

Переглянути презентацію можна тут http://www.rada.te.ua/news/view/4061

Немає коментарів:

Дописати коментар