вівторок, 9 грудня 2014 р.

"Побачення наосліп" у Тернополі

11 грудня у Тернополі
Що:  Цікава форма швидких побачень «ПОБАЧЕННЯ НАОСЛІП»
Коли: 11 грудня 2014 року  о 20:00.
Де: м. Тернопіль, вул. Живова, 7, піцерія "Фламінго".

            З настанням перших днів зими багатьом із нас хочеться затишку та теплого спілкування. Таку можливість 11 грудня 2014 року у Тернополі надає компанії Heaven та САМоГОНна Ресторація. Ви зможете познайомитись з цікавими людьми, поспілкуватись чи просто цікаво провести час на «ПОБАЧЕННІ НАОСЛІП» .

       Багато кому з нас часто не вистарчає звичайного душевного спілкування та хорошої атмосфери. Для того, щоб виправити це та відпочити від буденних проблем, завести нові знайомства та можливо навіть знайти свою другу половинку компанії Heaven та САМоГОНна Ресторація організовують «ПОБАЧЕННЯ НАОСЛІП».  Задумані як гра, підхоплені психологами й укорінені в США такі швидкі побачення мають під собою теоретичну базу і реальні показники ефективності знайомств. Такі знайомства стають все популярнішими в світі і зокрема в Україні. Під час заходу учасники будуть спілкуватись протягом 5 хвилин в парах. На всі пари чекають подарунки, а ті в яких співпадуть симпатії, отримають супер-призи.
         Відвідайте швидкі побачення та гарантовано отримайте:
-       масу позитивних емоцій
-       нові цікаві знайомства
-       приємні розмови
-       можливість закохатись
 Детальнішу інформацію можна отримати на офіційній сторінці у соціальній мережі «Вконтакті».

***

Запрошуємо представників ЗМІ для поширення інформації про «ПОБАЧЕННЯ НАОСЛІП»!
Контактна особа для ЗМІ у м. Тернополі: Руслан Купріюк тел. +38(097)7 90 78 75, ел. Пошта ruslan.olegovitch777@gmail.com


Немає коментарів:

Дописати коментар