субота, 20 грудня 2014 р.

Всеукраїнський турнір з кікбоксингу в Тернополі до Дня Свʹятого Миколая


                                       

Сьогодні 20 грудня 2014 року у Тернополі пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу приурочений до дня Свʹятого Миколая.
У «Палаці Спорту», що на бульварі Данила Галицького, в змаганнях взяли участь 130 учасників з 9 команд. Кількість команд по містам Західного регіону України задіяних у свʹяті спорту розділилась так: Тернопіль виставив дві команди, Івано-Франківськ аж пʹять, Львів та Рівне по одній.
    У спортивному турнірі взяли участь чемпіони України, Європи та преможці Світових турнірів, представлені усі вікові групи. Змагання відбулись за підтримки генерального директора ПАП "Агропродсервіс", депутата Тернопільської районної ради Івана Чайківського, кожному учаснику вручено даруночок від Святого Миколая. Організатором виступила Федерація аматорського боксу та кікбоксингу Тернопільської області. Переможцям і учасникам нагороди та подаруночок від Святого Миколая вручав президент федерації аматорського боксу та кікбоксингу Тернопільської області, віце-презедент Тернопільської організації федерації боксу України і президент федерації східних єдиноборств Тернопільської області Євгеній Степанов.


   Спортивне дійство, показало високий рівень підготовки спортсменів, як юних так і звичайно старшого віку. І це звичайно радує, саме спорт відволікає дітей що займаються у клубах і секціях від шкідливого впливу вулиці. Загалом така спортивна звитяга в поєднанні з українською духовністю відроджує у нашого підростаючого покоління найкращі риси волелюбної спільноти.

 На завершення хочу зазначити що у підрозділах наших захисників що зараз воюють в зоні АТО є чимало вихованців спортивної громадськості усіх видів. Справжні спортсмени і бійці неможуть стояти осторонь коли для держави настали скрутні часи зовнішньої агресії. Постреволюційному українському загалу треба докорінно змінювати своє відношення до фізкультури та спорту, у цьому запорука життєдайної сили української нації в майбутньому.

Ігор Крочак (фото автора)

Немає коментарів:

Дописати коментар