середа, 10 грудня 2014 р.

Філателістична виставка про нобелівських лауреатів
В Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 10 грудня 2014 року відбулося урочисте відкриття філателістичної виставки присвяченої Нобелівським лауреатам.
На виставці виступили: Валерій Матвєєв голова Тернопільської  обласної організації Асоціації філателістів України, Юрій Ковальков автор експозиції виставки, Володимир Ханас публіцист, виконавчий директор Інформаційного Центру "Майдан-Моніторинг",Ігор Семиволос з Директор Центру Близькосхідних Дослідженнь (м.Київ).
У експозиції виставки є багато цікавого повязаного з Нобелівською премією та лауреатами  вихідцями з України і Тернопільської області(Шмуель Агнон, лауреат в галузі літератури, мала батьківщина Бучач і околиці). Це ще раз підкреслює нерозривний звязок України і усієї європейської цивілізації. Виступаючі відзначили важливість популяризації науки, її внесок у захист прав людини та миротворчість. Виставка організована за підтримки ІЦ "Майдан Моніторинг" в рамках проведення 11 Міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA 

Ігор Крочак (фото автора)

Немає коментарів:

Дописати коментар