неділя, 7 грудня 2014 р.

Docudays UA запрошує написати листа

Організатор Марафону у Тернополі - Володимир Шевченко та команда регіональних показів 11 Міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA запрошують завтра 8 грудня 2014 року долучитися до збору підписів на захист 8 героїв та героїнь Марафону від Міжнародної Амністії. Місце проведення як завжди арт кафе КОЗА. Вас очікують з 10 години. Крім того чекаємо на підтримку волонтерів. Принагідно повідомляємо, що у Тернополі вже зібрано 300 підписів!

Володимир Шевченко та 
команда Тернопільського Docudays UA

Довідково:

 Марафон написання листів на захист прав людини та для відновлення вже порушених прав.  вже кілька років поспіль організовує в Україні неурядова організація Міжнародна амністія. Цього року підписи збиратимуть на підтримку українського режисера Олега Сенцова та вчительки з Києва Ірини Рабченюк, яку побив Беркут на Майдані 1 грудня 2013 року, внаслідок чого жінка осліпла на одне око. Короткі історії людей, на чий захист збиратимуть підписи цьогоріч, можна прочитати тут http://marathon.amnesty.org.ua/petition/252 
У Тернополі Марафон відбуватиметься за підтримки ГО Тернопільська правозахисна група 8-10 грудня з 10.00 до 14.00 год. у барі «Коза».

Немає коментарів:

Дописати коментар