середа, 15 червня 2016 р.

Єдина Соборна Україна. Попасна, день третій...


( 20-й річниці прийняття Конституції  України присвячується)

Ми повідомляли нашим читачам що волонтерська група ГО «Схід та Захід єдині» бере активну участь у заходах що відбуваються на території Луганської, Донецької та Запорізької областей присвячених 20-й річниці прийняття Конституції України.
14 червня 2016 року урочистості проходили у місті Попасна,   та  у інших місцинах Луганської області. Та наш екіпаж  перед власне  міроприємствами у Попасній у складі координатора Василя Конька, Олега Тимошенко, Романа Лотецького здійснив марш до одного з підрозділів Національної Гвардії України батальйону імені генерала Кульчицького, (не буду ж знову з безпекових питаннь вказувати дислокацію з’єднання в зоні проведення «АТО»), та передали хлопцям гуманітарну волонтерську допомогу. Але звісно як завжди у ці останні два дні дали спочатку малий імпровізований концерт. Василь Конько розповів про нашу групу, про моменти служби у молоді роки під керівництвом легендарного генерала (наш Василь ветеран НГ України), ім’я якого носить цей підрозділ до якого ми прибули з концертом. Ну а далі на галявині що поруч з розташуванням бійців залунала прониклива пісня барда з Тернопільщини ветерана Афганської війни Романа Лотецького. Треба було бачитти очі гвардійців коли звучали слова пісень «Молитва», «Бригада» та інших. В них про маму та батька...  Про друзів, про третій тост за полеглих... Про нашу прекрасну Україну... Опісля, Василь дав і мені слово, і я прочитав декілька своїх поетичних творів про звитягу предків, та друзів побратимів... Ну далі ми швиденько полетіли у Попасну, там також уже в приміщенні Будинку культури, ми разом з іншими виконавцями та волонтерами, поділились своїми роздумами та творчістю перед попаснянами... І Василь, і я згадували про холодні зимові дні 2014-2015 року коли ми в страшенний туман везли допомогу від нашої групи для жителів міста, і бійців земляків що дислокувались тоді в Попасній. Пісні Романа жителі міста вітали щирими оплесками... (http://newukraina.blogspot.com/2016/03/blog-post_16.html?spref=tw
Ще у Попасній ми разом з радником Міністра внутрішніх справ Іваном Стойком передали волонтерську допомогу хлопцям з комендатури ВСП що наразі зараз перебувають там на дислокації. У після обідню пору відвідали ще кілька підрозділів і підвезли їм всього потроху та краще звичайно проглянути фотографії на них все зрозуміло. Вказувати нумерацію і місця дислокацїї не буду з відомих причин. Урочистості ж, під гаслом «Єдина Соборна Україна»  будуть продовжуватись увесь цей тиждень, по можливості будемо інформувати вас про участь в них нашої групи ГО «Схід та Захід єдині».

Ігор Крочак, прес-секретар ГО «Схід та Захід єдині»

(фото автора та Олега Тимошенко)

 14 червня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар