понеділок, 23 квітня 2018 р.

Фестиваль австрійського кіно

Воу-воу! Від нині і до четверга показ австрійського кіно в "Є" на Валовій. Не пропустіте

7-й щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно» стартує в Україні! У тернопільській книгарні "Є" на вул. Валова глядачі зможуть переглянути найкращі зразки австрійського кіномистецтва 23-26 квітня. Вхід вільний.

23 квітня, 18:30 – Показ кращих документальних та ігрових фільмів австрійського фестивалю «Ars Electronica 2017». Мовою оригіналу з українськими субтитрами. В рамках фестивалю «Тиждень австрійського кіно» від проекту «Артхаус Клуб»

24 квітня, 18:30 – Показ фільму «Січень – Березень» (реж. Ю. Речинський). Мовою оригіналу з українськими субтитрами. В рамках фестивалю «Тиждень австрійського кіно» від проекту «Артхаус Клуб»

25 квітня, 18:30 – Показ фільму «Мігранти» (реж. Арман Т. Ріяхі). Мовою оригіналу з українськими субтитрами. В рамках фестивалю «Тиждень австрійського кіно» від проекту «Артхаус Клуб»

26 квітня, 18:30 – Показ фільму «Хепі-енд» (реж. Міхаель Ханеке). Мовою оригіналу з українськими субтитрами. В рамках фестивалю «Тиждень австрійського кіно» від проекту «Артхаус Клуб»

У цьому році в програму фестивалю ввійшли три повнометражних фільми, зокрема драма україно-австрійського виробництва. а також добірка найкращих фільмів короткого метру.
Буде показано драму україно-австрійського виробництва — «Січень — березень» Юрія Речинського.
Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи із її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей.
Історію двох безробітних друзів із Відня, які зображують мігрантів для телевізійного шоу, розповість комедія «Мігранти». Автори називають свій фільм «політнекоректною комедією про сучасні кліше, помилкові ідентичності та «справжніх іноземців» — що б це не означало».
На гостей «Тижня австрійського кіно», як і завжди, чекає традиційна підбірка найкращих медіаробіт міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.
Покази проходитимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.
https://www.youtube.com/watch?v=48xMVnm4d7U

Немає коментарів:

Дописати коментар