середа, 20 березня 2019 р.

Молитва за український народ і чесні вибори

Дорогий небесний Отче,
Ми дякуємо Тобі за всі щедроти і благословення, якими Ти поблагословив нас, весь український народ і Україну. Дякуємо Тобі за релігійну свободу, яку ми маємо, за мир і спокій, завдяки якому ми можемо збиратися спільнотою, щоб слухати та вивчати Твоє святе і життєдайне Слово, поклонятися Тобі і сповідувати свою віру в Тебе – єдиного правдивого Бога – Отця, Сина і Святого Духа.
Ми в покорі схиляємо перед Тобою свої коліна і просимо Тебе в ім’я Твого Однородженого Сина: Пробач нам наші гріхи, якими ми завинили перед Тобою, милостивий будь до нас, грішних. Напередодні виборів і під час них скеруй серця простих людей і посадовців, яких Ти наділив владними повноваженнями, до добра, чесності, відповідальності, правди і справедливості, щоб кожен чинив відповідно до Твоєї святої волі і мав правдивий Божий страх та мудрість.
Дай нам бути вдячними і з покорою приймати з Твоєї руки все, що Ти пошлеш, покладаючись на Тебе без жодного сумніву.
Твоє Слово є правда. Просимо Тебе: Освяти цією правдою нас, весь український народ, кожен день нашого життя. Даруй нам мудрості, правдивої єдності у Твоєму Сині, а не поділення, ворожнечі і невігластва. Даруй нам любові, а не ненависті, даруй праведності в розп’ятім і воскреслім Спасителі, а не оманливого покладання лише на власні сили, сподівання та очікування. Допоможи нам, Господи, віддавати Тобі і встановленій Тобою владі те, що належиться згідно Твоєї волі, щоб наша країна надалі могла насолоджуватися Твоєю ласкою і благодаттю. Захисти нас від ворогів і усякого зла, провадь у щоденних турботах, випробуваннях і викликах.
Ми молимось про це через Ісуса Христа, Сина Божого, – нашого єдиного Викупителя і Спасителя, який живе і царює разом із Отцем і Святим Духом, – нині і повіки вічні. АМІНЬ.

Немає коментарів:

Дописати коментар