пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Піша проща до Зарваниці з Тернополя почалася !
Сьогодні 17 липня 2015 року від Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви у місті Тернополі почалася піша проща до Зарваниці. Велика колона прочан після спільної молитви та освячення рушила пішою ходою до святого місця.
Перед початком руху останні настанови проходження дав отець Орест Павлінський  сотрудник Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці  УГКЦ.
Проща присвячена святкуванню 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького та молитві за мир в Україні. Під час паломництва відбудеться Всеукраїнськиий форум мирянських спільнот УГКЦ, а також відкриття благодійної виставки-продажу картин учасників І Всеукраїнського живописного пленеру «Тобі, Богородице! Зарваниця-2015», яку благословить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.Під час прощі Глава УГКЦ очолить Панахиду за героїв Небесної сотні, усіх воїнів та невинно вбитих, які віддали своє життя за Україну. Молитва відбудеться після чисельного походу зі свічками на площі перед Собором Матері Божої Зарваницької, де встановлено відповідний меморіал.

Стараннями місцевої влади будується каплиця-пам’ятник на честь героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули під час АТО. Блаженніший Святослав під час прощі її освятить.
Традиційно Блаженніший Святослав і цього року зустрінеться з молоддю на площі біля парафіяльного храму Зарваниці. Жива і невимушена атмосфера спілкування під час зустрічі - до вподоби молодим паломникам. Присутні отримують відповіді на важливі питання духовного життя. Відтак, опівночі, відбудеться для молоді духовний концерт. Оргкомітет запланував низку цікавих виступів від різні колективів, також і цього року, зважаючи на ситуацію в Україні, програма матиме не розважальне, а духовно-патріотичне забарвлення.

 За матеріалами українських ЗМІ.


Ігор Крочак (фото автора)

Немає коментарів:

Дописати коментар