понеділок, 20 липня 2015 р.

Громадські активісти пікетуватимуть міськраду

Скандал за скандалом. Лише так можна охарактеризувати те, що останнім часом відбувається із земельними питаннями в Тернополі.
За підрахунками громадських активістів через комунальні підприємства по договорах суборенди, або ж інвестиційних угодах передано понад 80 га землі. Внаслідок чого громаду міста пограбовано на сотні мільйонів гривень

«Міський голова створив «цікаву» схему продажі землі. Внаслідок чого громаду міста пограбовано на сотні мільйонів гривень, - кажуть громадські активісти. – Схема дуже проста, адже землі передаються збитковим комунальним підприємствам. Наприклад у таких КП як  «Сонячне,  «Масив» і КП «Матеріально-технічного постачання»  числиться по одній особі – директору. Там немає жодних оборотів, жодного працівника, але їм надали по 3-4 земельні ділянки. Всі розумію, що це добре продумана схема, але ніхто не може розплутати її».
Також громадські активісти отримали відповідні матеріали від міськради, згідно яких площі зелених насаджень зменшились за останні роки на 128 га. Відтак території, які виключені з меж парків, у подальшому надавались для будівництва об’єктів комерційного призначення.
Найгірше у цій ситуації – те що факти свавілля чиновників міської ради, як то кажуть, на лице. Однак боротись з ними у правовому полі поки нереально.
«Комісія при ОДА  розгляду звернення громадського активу м. Тернопіль щодо порушення міською радою чинного законодавства - вже працює близько півроку, але за цей час немає зрушень. Ніхто не притягнутий до відповідальності, нікого не звільнили з посади, - зазначає голова ТОГО «Майдан Тернопіль» Богдан Брич.
Як на мене залишається два виходи – або чекати місцевих виборів та сподіватись, що щось зміниться, або йти більш радикальним шляхом – знову робити пікети під міською радою, вимагати відставки міського голови та всього депутатського корпусу»

Немає коментарів:

Дописати коментар