четвер, 2 лютого 2017 р.

9 років у Тернополі діє приймальня УГСПЛ

1 лютого у читальній залі Тернопільської  обласної універсальної наукової бібліотеки 
відбулася прес-конференція громадської приймальні Української Гельсінської спілки 
з прав людини (УГСПЛ), яка вже впродовж 9-ти років діє у Тернополі.

Представники приймальні поінформували присутніх про свій досвід надання правової допомоги, про стратегічні судові справи на захист прав людини, які були у провадженні юристів приймальні та партнерських організацій. Йшлося також про існуючі проблеми у доступі громадян до правосуддя, публічної інформації, адміністративних послуг.


Минулого року юристами приймальні надано мешканцям області більше 900 консультацій з правових питань. Було організовано регулярні виїзні прийоми юристів приймальні в різних регіонах: на базі Чортківського та Кременецького місцевих центрів безкоштовної правової допомоги та Бучацької районної ради. Виїзні прийоми здійснювалися також для засуджених Збаразької та Копичинецької виправних колоній Управління пенітенціарної служби у Тернопільській області. Було налагоджено регулярний консультативний онлайн-прийом юристом приймальні через мережу інтернет-центрів районних публічних бібліотек  з приміщення Тернопільської обласної наукової бібліотеки (ТОУНБ). 

Впродовж року приймальня організувала біля 70 публічних інформаційно-просвітницьких заходів, розповсюдження видань правого та гуманістичного змісту, представлення документальних фільмівпро права людини і т. ін.

Учасники та гості прес-конференції обговорили перспективи нових засобів надання правової допомоги громадською приймальнею, що започатковані у партнерстві з обласною науковою бібліотекою та Центрами надання безоплатної правової допомоги у Тернопільській області.

Довідатися більше про роботу приймалень УГСПЛ можна з веб-сайтівУчасники прес-конференції:
Ольга Кушнерик, юрист приймальні УГСПЛ у Тернополі
Петро Люпа, юрист приймальні
Олександр Степаненко, координатор приймальні
Оксана Содомора, керівник відділу доступу громадян до правової  інформації ТОУНБ
Ірина Хондогій, керівник Тернопільського обласного центру надання безоплатної правової допомоги

Немає коментарів:

Дописати коментар