четвер, 31 травня 2018 р.

Акція на підтримку Олега Сенцова #SaveOlegSentsov

2 червня місто Тернопіль покаже «червону картку» режиму Путіну. Громадські активісти поіменно назвуть політв’язнів, яких незаконно утримують за гратами в Росії та окупованому Криму. Серед них митці, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари.
Акція відбудеться на підтримку бранця режиму Путіна, відомого кінорежисера Олега Сєнцова, який 14 травня цього року оголосив безстрокове голодування із вимогою звільнити усіх українських політв’язнів. Він поставив на карту життя та готовий йти до кінця. Небайдужі люди по всьому світу підтримують Олега Сєнцова і започаткували глобальну акцію #SaveOlegSentsov

Ми закликаємо вас доєднатися до акції, яка відбудеться 2 червня в Тернополі на Театральному майдані, о 12:00 біля Драмтеатру. Якщо Театральний майдан буде зайнятий, акція відбудеться у сквері біля пам'ятника О.С Пушкіну о тій ж годині.

Ми маємо зробити усе від нас залежне, щоб Кремль, який зараз готується до чемпіонату світу з футболу, і збирається прийняти іноземних гостей, звільнив Олега Сенцова та інших політв’язнів.

Підтримати акцію у соцмережах:
Facebook: fb.me/SaveSentsov/
Twitter: twitter.com/SaveSentsov
Telegram: t.me/SaveSentsov

Немає коментарів:

Дописати коментар