четвер, 11 травня 2023 р.

Загинув Володимир Вітів

ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА НА ВІЙНІ ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ: ЗАГИНУВ ВІТІВ ВОЛОДИМИР
Надто часто останнім часом до Чортківської громади надходять звістки, від яких щоразу холоне кров. Боронячи Україну від московської орди, загинув уродженець села Росохач Володимир Вітів. Тепер Герою назавжди 44…
Як почалась повномасштабна війна, Володимир не зміг залишатись вдома та пішов служити добровольцем. Це і не дивно, адже він змалку, як ніхто інший, знав, що таке Україна і якою ціною сотнями років здобувалось право на її самостійність. Його батько – Петро Вітів – знаний у нашому краї учасник національно-визвольних змагань, член підпільної патріотичної Росохацької групи, яка в ніч з 21 на 22 січня 1973 року розвісила в Чорткові українські національні прапори і розклеїла антирадянські листівки на честь 55-ї річниці проголошення незалежності УНР. Був заарештований 11 квітня 1973 року. Через неповноліття кримінальної справи не було порушено; звільнений з-під варти 18 квітня 1973 року.
Свою кохану дружину Володимир знайшов у Теребовлі, там з нею одружився та проживав, разом ростили сина… Багато років життя важко працював закордоном, будував разом із сім’єю плани, майбутнє, але…
Завтра, о 13 год. у Соборі верховних апостолів Петра і Павла ми усією громадою зустрічатимемо тіло загиблого Героя. Далі похоронний кортеж вирушить у його рідне село Росохач. Вітіва Володимира ховатимуть у Росохачі в суботу, 13 травня, час початку чину похорону повідомимо згодом.

Біографічна довідка:

Володимир Вітів народився 30 січня 1979 року в с. Росохач Чортківського району в сім"ї Петра та Павліни Вітівих. Крім нього у  сім"ї зростали дві  сестри - Марія та Іванна. 
В 1986 році пішов у перший клас Росохацької школи, яку закінчив у 1996 році.
Працював різноробочим.
В 1997-1999 році служив у десантних військах ЗСУ.
Одружився у 2001 році на Наталії. Переїхав жити в Теребовлю.
Там же у 2001 році у них народився син Руслан.
Прауював водієм та будівельником у різних установах.
В 2016-2021 році працював за кордоном.
З 12 березня 2022 року в добровольчому батальоні м. Теребовлі.
З 10 червня 2022 року в ЗСУ.
Загинув 05 травня 2023 року біля селища Білогорівка Луганської области.

Немає коментарів:

Дописати коментар